Jakość, rzetelność i terminowość
- to nasze atuty

Zakład Budowy Maszyn PROMASZ w Koluszkach jest prywatną firmą, działającą w branży mechanicznej od 1996 roku.
Bogate doświadczenie, posiadany park maszynowy i wysokie kwalifikacje załogi pozwalają nam realizować zlecenia z zakresu obróbki skrawaniem, ślusarstwa i spawalnictwa na wysokim jakościowo poziomie. Specjalizujemy się w produkcji maszyn, urządzeń i części zamiennych oraz elementów hydrauliki siłowej, takich jak siłowniki i zasilacze.
Jakość, rzetelność i terminowość w realizacji zamówień są priorytetem w naszej działalności. Od początku istnienia Firmy naszym głównym kontrahentem jest ABB Sp. z o.o. – światowy potentat produkcji transformatorów. Wśród firm, z którymi łączy nas wieloletnia współpraca należy wymienić także: POL-MAR, HYDRAKO, HYDROCOM, BROWARY ŁÓDZKIE, INVEST TECH
i inne.
Od 2002 roku produkujemy elementy wyposażenia szklarni. Nasza obecność na rynku ogrodniczym rozszerza się wraz ze wzrostem oferowanego asortymentu. Produkujemy wózki elektryczne i hydrauliczne do pielęgnacji roślin, wózki do zbiorów, mieszadła do nawozów i opryskiwacze. Wyprodukowane przez nas urządzenia pracują obecnie w szklarniach o łącznej powierzchni ponad 300 hektarów na terenie całego kraju.

Zakład Budowy Maszyn PROMASZ Zbigniew Kraszewski
95-040 Koluszki
ul. 11-go Listopada 65
kraszewski@promasz.com.pl

tel.: 44 714 37 87
tel.: 601 426 601 Zbigniew Kraszewski
tel.: 605 600 893 Bartłomiej Kraszewski
fax: 44 714 19 03